
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XLamp® ML-E |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 3500K (3250K ~ 3750K) |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | 34lm |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 38lm (35lm ~ 40lm) |
| Current - Test: | 50mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 9.6V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 79 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 85 |
| Current - Max: | 167mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, J-Lead Exposed Pad |
| Supplier Device Package: | SMD |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.124" W (3.50mm x 3.15mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.052" (1.33mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1400 |
Current price of MLESWT-P1-0000-0001E6 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP WARM WHT 3500K SMD
LED EASYWHT NEU WHT 4000K 2SMD
LED XHP70.2 COOL WHITE 5000K SMD
LED XLAMP WARM WHITE 3500K 4SMD
HEATSINK 45X45X25MM XCUT
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
CONN RCPT MALE 8POS GOLD CRIMP