
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XLamp® XT-E |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Neutral |
| CCT (K): | 4250K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | 126lm (122lm ~ 130lm) |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | - |
| Current - Test: | 350mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 2.77V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 130 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Current - Max: | 1.5A |
| Viewing Angle: | 115° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1414 (3535 Metric) |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.136" L x 0.136" W (3.45mm x 3.45mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.100" (2.54mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of XTEAWT-E0-0000-00000HFF5 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
S1W0-2222407003-00000000-T0001
HIGH POWER Y22T, SZ8-Y22-WN-C7-T
LED XLAMP WARM WHITE 3700K 2SMD
LED XLAMP NEUT WHT 4000K SMD
LED XLAMP NEUT WHT 4250K SMD
LED XLAMP COOL WHT 6000K SMD
XTAL OSC XO 125.000MHZ LVPECL SM
DC DC CONVERTER 12V 2W