
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | EasyWhite™, XLamp® MT-G2 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 3000K 4-Step MacAdam Ellipse |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | 725lm (700lm ~ 750lm) |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | - |
| Current - Test: | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | - |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | - |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Current - Max: | - |
| Viewing Angle: | 115° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Supplier Device Package: | SMD |
| Size / Dimension: | 0.359" L x 0.359" W (9.11mm x 9.11mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.201" (5.10mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 100 |
Current price of MTGBEZ-01-0000-0X00M030F is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP COOL WHITE 5700K 2SMD
LED XLAMP XH-P50 WHITE SMD
LED XLAMP COOL WHITE 5700K SMD
LED EASYWHT WARM WHT 3000K 2SMD
XTAL OSC TCXO 48.0000MHZ
CONN RCPT 14POS 0.05 GOLD SMD
CONN INLINE PLUG COAX PIN SLDER