
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XLamp® ML-B |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Neutral |
| CCT (K): | 4000K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 27lm (24lm ~ 31lm) |
| Current - Test: | 80mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 3.3V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 102 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 (Typ) |
| Current - Max: | 175mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, J-Lead Exposed Pad |
| Supplier Device Package: | SMD |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.124" W (3.50mm x 3.15mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.052" (1.33mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1400 |
Current price of MLBAWT-A1-0000-000WA4 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 4SMD
LED EASYWHT NEU WHT 4000K 2SMD
LED XLAMP COOL WHITE 6350K 2SMD
THUMBWHEEL POT 25K OHM 0.5W TOP
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4000K 4SMD
CONN RCPT MALE 37POS GOLD CRIMP
PIN CA3102LR POL