
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XLamp® MK-R |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Neutral |
| CCT (K): | 4500K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | 935lm (900lm ~ 970lm) |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | - |
| Current - Test: | 700mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 12V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 111 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Current - Max: | 1.25A |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2828 (7070 Metric) |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.166" (4.21mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of MKRAWT-00-0000-0D0HH20E4 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED LH351B NEU WHITE 4000K 2SMD
LED XLAMP WARM WHITE 3250K 2SMD
FIXED IND 220UH 660MA 1.5 OHM TH
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4500K 2SMD
CONN HEADER SMD 12POS 1.27MM
CONN SMA JACK STR 50 OHM SOLDER