
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LM281BZ+ |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Neutral |
| CCT (K): | 4000K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 55lm (53lm ~ 57lm) |
| Current - Test: | 150mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 3V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 122 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Current - Max: | 160mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1113 (2835 Metric) |
| Supplier Device Package: | 2835 |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.030" (0.75mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 40000 |
Current price of SPMWH3228FD5WAT0SA is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MIDDLE POWER LED SERIES 2835 0.5
LED EASYWHT WARM WHT 2700K 2SMD
XLAMP CMU LED WHITE
DIODE ZENER 16V 150MW 0603
DC DC CONVERTER 5V 250MW
MIDDLE POWER LED SERIES 2835 0.5
ACCESSORY WIRE MANAGEMENT