
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MP-3030 Horticulture |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 3000K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 35lm (Typ) |
| Current - Test: | 65mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 2.69V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 200 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Current - Max: | 400mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1212 (3030 Metric) |
| Supplier Device Package: | 3030 |
| Size / Dimension: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.028" (0.70mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 5000 | ||
| 10000 | ||
| 25000 | ||
| 50000 | ||
| 125000 |
Current price of MP-3030-12ZH-30-80 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XLAMP CMU LED WHITE
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4000K 4SMD
LED XLAMP WARM WHITE 2850K 2SMD
XTAL OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS
LED 3030
8D 6C 6#20 SKT RECP