
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XLamp® ML-C |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Neutral |
| CCT (K): | 4000K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 33lm (31lm ~ 35lm) |
| Current - Test: | 50mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 6.4V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 103 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 (Typ) |
| Current - Max: | 175mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, J-Lead Exposed Pad |
| Supplier Device Package: | SMD |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.124" W (3.50mm x 3.15mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.052" (1.33mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1400 |
Current price of MLCSWT-A1-0000-0000A4 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP WARM WHITE 2850K 2SMD
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4300K 2SMD
MIDDLE POWER LED SERIES 2835 0.5
XTAL OSC PROG XO CMOS CTR SPRD
XTAL OSC VCTCXO 25.0MHZ HCMOS
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 15W
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4000K 4SMD