
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Xlamp® XM-L HVW |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 3750K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | 210lm (200lm ~ 220lm) |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | - |
| Current - Test: | 44mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 46V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 104 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 (Typ) |
| Current - Max: | 125mA |
| Viewing Angle: | 110° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2020 (5050 Metric) |
| Supplier Device Package: | SMD |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.130" (3.30mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of XMLHVW-Q2-0000-0000LT2F6 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MIDDLE POWER LED SERIES 2835 0.5
MIDDLE POWER LED SERIES 2835 0.5
LED LUXEON COOL WHITE 6500K 3SMD
FIXED IND 33UH 230MA 2.86OHM SMD
CONN PLUG FMALE 3POS GOLD SOLDER
FIXED IND 120MH 13.5MA 900 OHM
LED XLAMP WARM WHITE 3750K 2SMD