
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XLamp® ML-C |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Neutral |
| CCT (K): | 4250K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 29lm (27lm ~ 31lm) |
| Current - Test: | 100mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 3.2V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 91 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 (Typ) |
| Current - Max: | 350mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, J-Lead Exposed Pad |
| Supplier Device Package: | SMD |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.124" W (3.50mm x 3.15mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.052" (1.33mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1400 |
Current price of MLCAWT-A1-0000-000XF5 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED WHITE CERAMIC LH351D
LED XLAMP WHITE 0606
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 4SMD
CRYSTAL 20.0000MHZ 17PF SMD
XTAL OSC VCXO 161.13281MHZ
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4250K 4SMD
CONN TERMINATOR