
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XLamp® ML-C |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 3000K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 25lm (24lm ~ 27lm) |
| Current - Test: | 50mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 6.4V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 78 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Current - Max: | 175mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, J-Lead Exposed Pad |
| Supplier Device Package: | SMD |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.124" W (3.50mm x 3.15mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.052" (1.33mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1400 |
Current price of MLCSWT-H1-0000-000WZ7 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MIDDLE POWER LED SERIES
LED XLAMP WARM WHITE 3250K 2SMD
LED 3500K 80CRI WHITE SMD
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
DC DC CONVERTER 15V 250MW
RESISTOR CHASIS MOUNT 1.8 OHM 1%
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 4SMD