
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LM561B Plus |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White |
| CCT (K): | - |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | - |
| Current - Test: | 65mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 2.95V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | - |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Current - Max: | 180mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, Flat Leads |
| Supplier Device Package: | 5630 |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.118" W (5.00mm x 3.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2500 | ||
| 5000 | ||
| 12500 | ||
| 25000 | ||
| 62500 | ||
| 125000 |
Current price of SPMWHT541MP5WAS0S4 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 2SMD
MIDDLE POWER LED SERIES 2835 0.5
LED XLAMP WARM WHITE 3500K 2SMD
LINE FILTER 250VAC 3A CHASS MNT
1.5KW 480V 2000RPM BOK 1S MTR
LED WHITE LM302A CRI 90