
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LH351B |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 3000K 3-Step MacAdam Ellipse |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | 165lm (150lm ~ 180lm) |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | - |
| Current - Test: | 350mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 2.8V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 168 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 70 |
| Current - Max: | 1.5A |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1414 (3535 Metric) |
| Supplier Device Package: | 3535 |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.138" W (3.50mm x 3.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.081" (2.06mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10000 |
Current price of SPHWH2L3D30CD4VMN3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED COOL WHITE 5700K 80CRI
LED XLAMP WARM WHITE 3250K 4SMD
LED XLAMP WARM WHITE 3250K 2SMD
CAP CER 1.7PF 100V NP0 0805
CAP CER 0805 10NF 100V C0G 20%
IC VIDEO LCD CONTROLLER 80LQFP
LED WHITE CERAMIC HIGH POWER LH3