
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LH351B |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 3000K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | 125lm (110lm ~ 140lm) |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | - |
| Current - Test: | 350mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 2.8V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 128 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 90 |
| Current - Max: | 1.5A |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1414 (3535 Metric) |
| Supplier Device Package: | 3535 |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.138" W (3.50mm x 3.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.081" (2.06mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10000 |
Current price of SPHWH2L3D30GD4VPH3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
S1W0-2222279003-00000000-P0001
LED WM WHITE 2700K 90CRI
LED XLAMP WARM WHITE 3000K SMD
MIDDLE POWER LED SERIES 2835 0.5
FIXED IND 3.3UH 15A 4.5 MOHM SMD
CRYSTAL 7.3728MHZ 20PF TH
DC2CU10L10A MCB CCHAR 2P 250VDC