
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XLamp® ML-C |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 2850K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 25lm (24lm ~ 27lm) |
| Current - Test: | 100mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 3.2V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 78 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 85 |
| Current - Max: | 350mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, J-Lead Exposed Pad |
| Supplier Device Package: | SMD |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.124" W (3.50mm x 3.15mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.052" (1.33mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1400 |
Current price of MLCAWT-P1-0000-000WA9 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
GW CSSRM2.PM-N4N6-A535-1-700-R18
LED OSLON WHITE SSL SQUARE
LED XLAMP WARM WHITE 2200K 2SMD
LED LM131A WARM WHT 2700K 2SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
XTAL OSC VCXO 90.0000MHZ LVDS
LED XLAMP WARM WHITE 2850K 4SMD
FIXED IND 150NH 3A 32 MOHM TH