LUW CN7N-KYKZ-GMIM-1-350-R18-Z
DataSheet
LUW CN7N-KYKZ-GMIM-1-350-R18-Z PDF
CCT (K):-
Flux @ 85°C, Current - Test:-
Flux @ 25°C, Current - Test:97lm (82lm ~ 112lm)
Current - Test:350mA
Voltage - Forward (Vf) (Typ):3.4V
Lumens/Watt @ Current - Test:82 lm/W
CRI (Color Rendering Index):-
Current - Max:500mA
Supplier Device Package:CSMD
Size / Dimension:0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Height - Seated (Max):0.093" (2.35mm)