LUW G5GP-GYHX-5D8G-0-100-R18-Z
DataSheet
LUW G5GP-GYHX-5D8G-0-100-R18-Z PDF
CCT (K):-
Flux @ 85°C, Current - Test:-
Flux @ 25°C, Current - Test:27lm (21lm ~ 33lm)
Current - Test:100mA
Voltage - Forward (Vf) (Typ):3.2V
Lumens/Watt @ Current - Test:84 lm/W
CRI (Color Rendering Index):-
Current - Max:200mA
Supplier Device Package:4-PLCC
Size / Dimension:0.134" L x 0.134" W (3.40mm x 3.40mm)
Height - Seated (Max):0.089" (2.27mm)