GW DASPA1.EC-HPHR-6M6N-1-100-R18-XX
Description
LED DURIS SMD
Catalog
LED Lighting - White
DataSheet
GW DASPA1.EC-HPHR-6M6N-1-100-R18-XX PDF
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Obsolete
Color:White
CCT (K):-
Flux @ 85°C, Current - Test:-
Flux @ 25°C, Current - Test:32lm (28lm ~ 36lm)
Current - Test:100mA
Voltage - Forward (Vf) (Typ):3V
Lumens/Watt @ Current - Test:107 lm/W
CRI (Color Rendering Index):80
Current - Max:250mA
Viewing Angle:130°
Supplier Device Package:SMD
Size / Dimension:0.102" L x 0.087" W (2.60mm x 2.20mm)
Height - Seated (Max):0.051" (1.30mm)