LUW CN7M-HZJY-IM-1-200-R18-Z-HAN
Manufacturer
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
VIGOR # :
Description
LED OSLON WHITE SMD
Catalog
LED Lighting - White
DataSheet
LUW CN7M-HZJY-IM-1-200-R18-Z-HAN PDF
Type Description
Series:OSLON SX
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Obsolete
Color:White
CCT (K):-
Flux @ 85°C, Current - Test:-
Flux @ 25°C, Current - Test:50lm (39lm ~ 61lm)
Current - Test:200mA
Voltage - Forward (Vf) (Typ):3.4V
Lumens/Watt @ Current - Test:74 lm/W
CRI (Color Rendering Index):-
Current - Max:250mA
Viewing Angle:90°
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:2-SMD, No Lead, Exposed Pad
Supplier Device Package:CSMD
Size / Dimension:0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Height - Seated (Max):0.093" (2.35mm)