LED XLAMP NEUTRAL WHT 4250K 2SMD
GW JDSTS2.EM-H3H6-XX53-1-65-C-R33
LED DURIS E5 SSL SMD
LED SZP COOL WHITE 5000K 4SMD
FIXED IND 220UH 105MA 6.3 OHM
TEST LEAD 18AWG 1000V GREEN 164'