GW JTLPS1.EM-JLJN-A10310-1-150-R33
Description
LED DURIS E WHITE SMD 2835
DataSheet
GW JTLPS1.EM-JLJN-A10310-1-150-R33 PDF
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Last Time Buy
Color:White, Warm
CCT (K):2200K
Flux @ 85°C, Current - Test:-
Flux @ 25°C, Current - Test:58lm (52lm ~ 64lm)
Current - Test:150mA
Voltage - Forward (Vf) (Typ):3.05V
Lumens/Watt @ Current - Test:127 lm/W
CRI (Color Rendering Index):80
Current - Max:250mA
Supplier Device Package:2835
Size / Dimension:0.128" L x 0.110" W (3.25mm x 2.80mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)