GW CSSRM2.PM-NHN5-XX52-0-700-R33-AS
Description
LED OSLON SQUARE SMD
DataSheet
GW CSSRM2.PM-NHN5-XX52-0-700-R33-AS PDF
Type Description
Series:OSLON® Square
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Obsolete
Color:White, Cool
CCT (K):5700K
Flux @ 85°C, Current - Test:-
Flux @ 25°C, Current - Test:-
Current - Test:700mA
Voltage - Forward (Vf) (Typ):2.8V
Lumens/Watt @ Current - Test:-
CRI (Color Rendering Index):70
Current - Max:1.8A
Supplier Device Package:SMD
Size / Dimension:0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Height - Seated (Max):0.082" (2.09mm)