GW CSSRM2.CM-M4M6-XX36-1-700-R18-LV
Description
LED OSLON SQUARE SMD
DataSheet
GW CSSRM2.CM-M4M6-XX36-1-700-R18-LV PDF
Part Status:Obsolete
Color:White
CCT (K):-
Flux @ 85°C, Current - Test:225lm (210lm ~ 240lm)
Flux @ 25°C, Current - Test:-
Current - Test:700mA
Voltage - Forward (Vf) (Typ):2.8V
Lumens/Watt @ Current - Test:115 lm/W
CRI (Color Rendering Index):90
Current - Max:1.8A
Supplier Device Package:SMD
Size / Dimension:0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Height - Seated (Max):0.082" (2.09mm)