
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | HLMP-2785 |
| Package: | Tube |
| Part Status: | Active |
| Color: | Yellow |
| Wavelength - Peak: | 583nm |
| Configuration: | Bar - Single, DIP |
| Current: | 25mA |
| Millicandela Rating: | 70mcd |
| Viewing Angle: | - |
| Lens Type: | - |
| Lens Style: | Rectangle with Flat Top |
| Lens Size: | 19.05mm x 8.89mm |
| Voltage Rating: | 2.1V |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 25 | ||
| 160 | ||
| 320 | ||
| 640 | ||
| 1120 | ||
| 2560 |
Current price of HLMP-2785 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED 5MM VERT SUP CLEAR GRN PC MT
LED 4HI 3MM HI EFF RED PC MNT
LED LIGHT BAR RECT 1X1 GREEN
LED LT BAR 8.89X19.05MM SGL YLW
XTAL OSC VCXO 128.0000MHZ HCSL
3840 X 2160, 30 FPS, COLOR
CONN RCPT HSNG MALE 6POS PNL MNT