
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Color: | Red (x 4) |
| Wavelength - Peak: | 645nm |
| Configuration: | 4 Wide |
| Current: | 30mA |
| Millicandela Rating: | 2mcd |
| Viewing Angle: | 60° |
| Lens Type: | - |
| Lens Style: | Round with Domed Top |
| Lens Size: | 3mm, T-1 |
| Voltage Rating: | 1.8V |
| Mounting Type: | Through Hole, Right Angle |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 267 |
Current price of HLMPK101104F is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED 5MM QUAD RED PC MNT
LED PRISM 3MM SQ YW,GN SILIC SMD
LED CBI 3MM HI EFF RED TINTED RA
RES 8.2M OHM 0.5% 1/3W 1206
LED CBI 3MM ARRAY 1X4 ALG RED TH
CONN HEADER R/A 22POS 3MM
SURFACE BELT 1/4X24" A MED