
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Color: | Green (x 2) |
| Wavelength - Peak: | 565nm |
| Configuration: | Bar - 2 Wide, DIP |
| Current: | 20mA |
| Millicandela Rating: | 50mcd |
| Viewing Angle: | - |
| Lens Type: | - |
| Lens Style: | Round with Domed Top |
| Lens Size: | 3mm, T-1 |
| Voltage Rating: | 2.2V |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1920 |
Current price of HLMP-2870-FG000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED CBI 2MM 3X1 YLW,YLW,X DIFF
LED CBI 3MM 3X1 YLW/YLW/GRN DIFF
LED ASSY VERT
XTAL OSC VCXO 307.695484MHZ HCSL
XTAL OSC XO 4.0070MHZ CMOS SMD
LIGHT BAR 0.8X0.4" GRN DUAL
TERM BLK 17P SIDE ENT 5.08MM PCB