
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ORCAdaptâ„¢ |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Color: | White |
| Wavelength - Peak: | - |
| Configuration: | - |
| Current: | 20mA |
| Millicandela Rating: | - |
| Viewing Angle: | - |
| Lens Type: | Clear |
| Lens Style: | Oval with Flat Top |
| Lens Size: | 6.30mm x 3.20mm |
| Voltage Rating: | 3.4V |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 100 |
Current price of R2F-6.0-WHT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED CBI 5MM BI-LVL RD/BLANK DIFF
LED CBI 3MM GREEN TINTED RA .200
LED CBI 3MM 4X1 X,R/G,R/G,R/G
CAP CER 39PF 500V C0G/NP0 1812
IC HOT SWAP CTRLR GP 16DFN
ORCA ADAPTER LT PIPE WHT 3.4V
CABLE FFC 19POS 0.50MM 2"