BA9SB28A
Manufacturer
APEM Inc.
VIGOR # :
Description
BASED LED BA9S BLUE
Catalog
LEDs - Lamp Replacements
DataSheet
BA9SB28A PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Can Replace Lamps:Multiple Miniature Bayonet Lamps
Size / Dimension:0.394" Dia x 0.945" H (10.00mm x 24.00mm)
Wavelength:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):28V