E10SY130A
Description
BASED LED E10 YELLOW
DataSheet
E10SY130A PDF
Size / Dimension:0.394" Dia x 0.994" H (10.00mm x 25.25mm)
Wavelength:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):130VAC