SSP-M16UW012E05
Description
LED HB POWER MODULE
DataSheet
SSP-M16UW012E05 PDF
Type Description
Series:SunBrite™
Package:Box
Part Status:Active
Can Replace Lamps:-
Size / Dimension:1.969" Dia x 1.689" H (50.00mm x 42.90mm)
Wavelength:5000K
Voltage - Forward (Vf) (Typ):12V AC/DC