10-2H25.2044
Manufacturer
EAO
VIGOR # :
Description
STAR LED BA9S T10X25 GELB 230VAC
Catalog
LEDs - Lamp Replacements
DataSheet
10-2H25.2044 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Can Replace Lamps:Multiple Miniature Bayonet Lamps
Size / Dimension:0.394" Dia x 1.142" L (10.00mm x 29.00mm)
Wavelength:587nm
Voltage - Forward (Vf) (Typ):230VAC