LFR-255WW48V
Description
LED 5MM WARM WHT CLR 8-48V BA9S
DataSheet
LFR-255WW48V PDF
Type Description
Series:255
Package:Bag
Part Status:Active
Can Replace Lamps:Multiple Miniature Bayonet Lamps
Size / Dimension:T - 3 1/4
Wavelength:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):8 V ~ 48 V AC/DC