LFR-209CW12V
Description
LED 5MM COOL WHITE CLR 12V TS5.5
DataSheet
LFR-209CW12V PDF
Type Description
Series:209
Package:Bag
Part Status:Active
Can Replace Lamps:T5.5 Telephone Slide Base Lamps
Size / Dimension:0.197" Dia x 1.134" H (5.00mm x 28.80mm)
Wavelength:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):12V