E10SR24A
Manufacturer
APEM Inc.
VIGOR # :
Description
BASED LED E10 RED
Catalog
LEDs - Lamp Replacements
DataSheet
E10SR24A PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Can Replace Lamps:Multiple Miniature Screw Lamps
Size / Dimension:0.394" Dia x 0.994" H (10.00mm x 25.25mm)
Wavelength:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):24V