MF200-NFB24H
Manufacturer
Visual Communications Company, LLC
VIGOR # :
Description
LED LAMP T-1 3/4 FLANGE 24H SUB
Catalog
LEDs - Lamp Replacements
DataSheet
MF200-NFB24H PDF
Type Description
Series:MF200
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Can Replace Lamps:Multiple Midget Flange Base Lamps
Size / Dimension:T - 1 3/4
Wavelength:465nm
Voltage - Forward (Vf) (Typ):24V
Base Type:Midget Flange
Color:Blue
Millicandela Rating:168mcd
Configuration:Single
Applications:General Purpose Lighting
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
5219208F
5219208F
BASED LED T1 3/4 MIDG FLNGE YLW
LE-BA15D-12WW
LE-BA15D-12WW
BAYONET BASE (BA15 BASE) LED LAM
SP160604-50K
SP160604-50K
9WATT, E26, A21, 5000 KELVIN
0603J1000120FCT
0603J1000120FCT
CAP CER 12PF 100V C0G/NP0 0603
MF200-NFB24H
MF200-NFB24H
C0741A.46.10
C0741A.46.10
CABLE 3COND 24AWG GRY SHLD 5000'
RN732BTTD2802B10
RN732BTTD2802B10
RES 28K OHM 0.1% 1/8W 1206