SSP-01TWB9WB12
Manufacturer
Lumex, Inc.
VIGOR # :
Description
LED MINI WEDGE WHITE WATER CLEAR
Catalog
LEDs - Lamp Replacements
DataSheet
SSP-01TWB9WB12 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Can Replace Lamps:-
Size / Dimension:0.394" Dia x 1.181" H (10.00mm x 30.00mm)
Wavelength:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):12V