MS400-NFW120-4CL2
Manufacturer
Visual Communications Company, LLC
VIGOR # :
Description
LED LAMP T-3 1/4 SCREW 120V MINI
Catalog
LEDs - Lamp Replacements
DataSheet
MS400-NFW120-4CL2 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Can Replace Lamps:-
Size / Dimension:-
Wavelength:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):-
Base Type:-
Color:-
Millicandela Rating:-
Configuration:-
Applications:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MB402-O5AC-CW-BP
MB402-O5AC-CW-BP
LED LAMP T-3 1/4 BAYONET 5V MINI
MB403-G12-CG
MB403-G12-CG
LED LAMP T-3 1/4 BAYONET 12V MIN
1835LS9-A-CA
1835LS9-A-CA
LED REPLAC. T-3 1/4 BAYONET AMBE
65004 SL001
65004 SL001
CABLE 4COND 20AWG SLATE 1000'
624 807 3 012 RT
624 807 3 012 RT
COMPLETE BOX WITH 1 DIE SET, 1 L
CABLE FFC 26POS 1.25MM 12"
MS400-NFW120-4CL2
MS400-NFW120-4CL2