G052016000
Description
ACHR. VIS ARB2; D=12.5; F=300; M
DataSheet
G052016000 PDF
Package:Box
Part Status:Obsolete
Lens Style:Round with Flat Top
Lens Size:12.5mm Dia
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
FCP15705_FLORENTINA-2X2-MRK-M
FCP15705_FLORENTINA-2X2-MRK-M
LENS CLEAR 43DEG MEDIUM SCREW
CMC_313_CTP
CMC_313_CTP
LENS CLEAR PANEL MOUNT SNAP-IN
C13604_STRADA-2X2-FN
C13604_STRADA-2X2-FN
LENS CLR ASYMMETRICAL ADH SCREW
VJ0603Y182KXJAP
VJ0603Y182KXJAP
CAP CER 1800PF 16V X7R 0603
GEN4-ULCD-70D-CLB-AR
GEN4-ULCD-70D-CLB-AR
DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480