G063165000
Description
BICONVEXL.; FUSED SILICA; D=31.5
Catalog
Optics - Lenses
DataSheet
G063165000 PDF
Type Description
Series:LINOS Microbench
Package:Box
Part Status:Active
Type:Lens with Holder
Color:-
Number of LEDs:-
Lens Style:Round with Convex Top
Lens Size:31.5mm Dia
Lens Transparency:-
Optical Pattern:Asymmetrical
Viewing Angle:-
For Use With/Related Manufacturer:-
Material:Fused Silica
Mounting Type:-
Quantity Unit Price Ext. Price
FA10832_LXP-W
FA10832_LXP-W
LENS CLR 44-46DEG WIDE ADH TAPE
FA10696_LN2-RS
FA10696_LN2-RS
LENS CLR 10/14DEG SPOT ADH TAPE
10391
LENS CLEAR 3-22DEG SPOT SNAP IN
G063165000
G063165000
ASPA-07P07PG-11
ASPA-07P07PG-11
FIPLOCK, FITTING STRAIGHT, NW07,
D150J20C0GF63J5R
D150J20C0GF63J5R
CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 RADIAL
SPI-8002TW
SPI-8002TW
IC REG BUCK ADJ 1.5A DL 16HSOP