G052005000
Description
ACHR. VIS ARB2; D=8; F=16; MOUNT
DataSheet
G052005000 PDF
Package:Box
Part Status:Active
Lens Style:Round with Flat Top
Lens Size:8mm Dia
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
EYL-GULF274
EYL-GULF274
LENS OPTICAL
G063347000
G063347000
BICONCAVL.; FUSED SILICA; D=22.4
PLL080406
PLL080406
LENS CLR 160X115DEG ELLIP SCREW
G052005000
G052005000
ATS-11F-53-C3-R0
ATS-11F-53-C3-R0
HEATSINK 30X30X30MM L-TAB T412
GRM188R71H393KA61D
GRM188R71H393KA61D
CAP CER 0.039UF 50V X7R 0603