G052003000
Manufacturer
Excelitas Technologies
VIGOR # :
Description
ACHR. VIS ARB2; D=3; F=6; MOUNTE
Catalog
Optics - Lenses
DataSheet
G052003000 PDF
Type Description
Series:LINOS Nanobench
Package:Box
Part Status:Active
Type:Lens with Holder
Color:-
Number of LEDs:-
Lens Style:Round with Flat Top
Lens Size:3mm Dia
Lens Transparency:-
Optical Pattern:Asymmetrical
Viewing Angle:-
For Use With/Related Manufacturer:-
Material:-
Mounting Type:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
G322316000
G322316000
ACHR. VIS ARB2; D=100; F=500
CP14993_FLORENTINA-HLD-SS
CP14993_FLORENTINA-HLD-SS
LENS CLEAR 20DEG SPOT
HMS_462_BTP
HMS_462_BTP
LENS BLUE FRESNEL RING PANEL MNT
G052003000
G052003000
HER303G A0G
HER303G A0G
DIODE GEN PURP 200V 3A DO201AD
901004CY SL001
901004CY SL001
CABLE 4COND 10AWG SLATE SHD FEET
LM317LITPX/NOPB
LM317LITPX/NOPB
IC REG LIN POS ADJ 100MA 6DSBGA