SZ4-10.00-RY-F5P
DataSheet
SZ4-10.00-RY-F5P PDF
Part Status:Active
Color:Red, Yellow
Configuration:Single
Type:Flexible 10" (254.0mm)
Mounting Type:Panel Mount, Press Fit
Lens Style:Round with Domed Top
Lens Size:5.10mm
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
51513020250F
51513020250F
LIGHTPIPE PNL MT CONVEX 0.250"
LCS_032_RTP
LCS_032_RTP
LITEPIPE ASSY RED 5MM THR .320"L