
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Q8 |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Type: | LED |
| Lamp Color: | Green, Red, Yellow |
| Lens Color: | - |
| Lens Transparency: | Diffused |
| Ratings: | DC |
| Voltage: | 24V Green, 24V Red, 24V Yellow |
| Current: | 20mA Green, 20mA Red, 20mA Yellow |
| Panel Cutout Shape: | Round |
| Panel Cutout Dimensions: | 0.31" (7.87mm) |
| Lens Size: | 5mm, T-1 3/4 |
| Lens Style: | Round with Domed Top |
| Millicandela Rating: | 15mcd Green, 60mcd Red, 13mcd Yellow |
| Wavelength - Peak: | - |
| Viewing Angle: | 100° |
| Termination Style: | Wire Leads - 7.87" (200.00mm) |
| Ingress Protection: | IP67 |
| Features: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 25 |
Current price of Q8R3BZZRYG24E is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED PANEL MNT 12MM GREEN 24VDC
LED 5MM GREEN DIFFUSED PANELMT
PMI RND .5" LED 125V WIRE SMALLD
CAP CER 150PF 100V NP0 AXIAL
CAP CER 8200PF 200V X7R 1808
LED PMI RECESSED GR/RD/YLW
CARD MARKER WIRE SOLID