Q8F1CXXW12E
Description
INDICATOR 12V 8MM FLUSH WHITE
DataSheet
Q8F1CXXW12E PDF
Type:LED
Lamp Color:White
Lens Color:White
Lens Transparency:Diffused
Ratings:DC
Voltage:12V
Current:20mA
Panel Cutout Shape:Round
Panel Cutout Dimensions:0.31" (7.87mm)
Lens Size:5mm, T-1 3/4