PL22SHLY110
Description
PLT LIGHT 110 VAC/DC YELLOW LED
DataSheet
PL22SHLY110 PDF
Type:LED
Lamp Color:Yellow
Ratings:AC/DC
Voltage:110V
Current:18mA
Panel Cutout Shape:Round
Panel Cutout Dimensions:0.866" (22.00mm)
Lens Size:29.00mm Dia