FL1P-12NJ-1-R12V
Description
LED RED 12MM NUT 12VAC/DC STK
DataSheet
FL1P-12NJ-1-R12V PDF
Type:LED
Lamp Color:Red
Lens Color:Red
Lens Transparency:-
Ratings:AC/DC
Voltage:12V
Current:20mA
Panel Cutout Shape:Round
Panel Cutout Dimensions:0.47" (12.00mm)
Lens Size:11.60mm Dia