FL1M-8FJ-2-Y110V
Description
LED YEL 8MM NUT 110VAC/DC UL STK
DataSheet
FL1M-8FJ-2-Y110V PDF
Type:LED
Lamp Color:Yellow
Lens Color:Yellow
Lens Transparency:-
Ratings:AC/DC
Voltage:110V
Current:20mA
Panel Cutout Shape:Round
Panel Cutout Dimensions:0.31" (8.00mm)
Lens Size:10mm, T-3 1/8