FL1P-16NJ-1-Y110V
Description
LED YEL 16MM NUT 110VAC/DC STK
DataSheet
FL1P-16NJ-1-Y110V PDF
Type:LED
Lamp Color:Yellow
Lens Color:Yellow
Lens Transparency:-
Ratings:AC/DC
Voltage:110V
Current:20mA
Panel Cutout Shape:Round
Panel Cutout Dimensions:0.63" (16.00mm)
Lens Size:15.80mm Dia