
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 2620K |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Not For New Designs |
| Type: | Neon |
| Lamp Color: | Red |
| Lens Color: | - |
| Lens Transparency: | - |
| Ratings: | AC |
| Voltage: | 105V ~ 125V |
| Current: | - |
| Panel Cutout Shape: | - |
| Panel Cutout Dimensions: | - |
| Lens Size: | - |
| Lens Style: | Round with Domed Top |
| Millicandela Rating: | - |
| Wavelength - Peak: | - |
| Viewing Angle: | - |
| Termination Style: | Wire Leads - 4.6" (116.84mm) |
| Ingress Protection: | - |
| Features: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 25 | ||
| 100 | ||
| 250 | ||
| 500 | ||
| 1000 |
Current price of 2620K1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
30MM 20-277VAC/DC WH LED GN LENS
PANEL MOUNT ASSEM GREEN, 8.5MM
LED PANEL INDICATOR YELLOW 12V
LAMP NEON RED 120V PC MNT
DIODE GEN PURP 100V 3A AXIAL
DIODE GEN PURP 800V 1.5A DO15
IC VIDEO RECLOCKER 64QFN