
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | QS |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | LED |
| Lamp Color: | Blue |
| Lens Color: | Blue |
| Lens Transparency: | Diffused |
| Ratings: | DC |
| Voltage: | 24V |
| Current: | 20mA |
| Panel Cutout Shape: | Round |
| Panel Cutout Dimensions: | 0.47" (11.94mm) |
| Lens Size: | 14.00mm Dia |
| Lens Style: | Round with Flat Top |
| Millicandela Rating: | 800mcd |
| Wavelength - Peak: | - |
| Viewing Angle: | 30° |
| Termination Style: | Wire Leads - 7.87" (200.00mm) |
| Ingress Protection: | - |
| Features: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 25 | ||
| 100 | ||
| 250 | ||
| 500 | ||
| 1000 | ||
| 2500 |
Current price of QS123XXB24 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
22MM FLTPMI RGB 6VDC W/TERM
PANEL MOUNT ASSEMBLY RED, 12.7MM
LED 10MM PROTRUDE 24VDC YLW IP67
INDICATOR 12MM FIXED BL 24V WIRE
DIODE GEN PURP 400V 3A DO201AD
FIXED IND 800NH 14A 4.1 MOHM SMD
MICRO-FIT PLUS TPA 2X12